Нотингам Форест и  Манчестър Юнайтед играят при 0:1 на Сити

...

НА ЖИВО: Нотингам - Манчестър Юнайтед 0:1, Антони откри

Нотингам Форест и  Манчестър Юнайтед играят при 0:1 на " Сити Граунд " в дуел от 30-ия кръг на британската Висша лига.

Срещата стартира в 18:30 часа, като може да я наблюдавате директно по DIEMA SPORT 2.

На Gong.bg също ще проследим конфликта минута по минута.

Юнайтед можеше да открие още след 30-тина секунди игра. " Червените дяволи " стигнаха до чисто състояние за гол, но защитник на Форест се намеси уверено на метри пред голлинията, избивайки удар на Санчо.

Домакините също имаха шансс за ранно попадение в петата минута след дълъг корнер, който не бе изчистен и в последна сметка Уан-Бисака трябваше да се намеси при удар на Тайо Ауонии.

В 17-ата минута Кейлор Навар още веднъж трябваше да се намесва уверено и да прави чудесно избавяне след доста рисков изстрел на Бруно Фернандеш.

Четвърт час по-късно Юнайтед откри. Данило и Фелипе не се схванаха при една отнета топка и я подариха на Марсиал. Французинът комбинира с Бруно Фернандеш и озовал се самичък против Навас не съумя да го преодолее, само че след спасяването на костариканеца Антони довкара топката във вратата за 0:1.

LIVE / Нотингам - Манчестър Юнайтед 0:1

0:1 Антони 32`

Нотингам:  Кейлор Навас, Фелипе, Скот МакКена, Муса Ниакате, Неко Уилиямс, Данило, Ремо Фройлер, Ренан Лоди, Морган Гибс-Уайт, Тайо Ауонии, Бренан Джонсън

Мениджър: Стив Купър